İnfluencer Marketing

İNFLUENCER MARKETİNG

Fenomenlerle İşbirliği

İnfluencer marketing dijital pazarlamanın barındırdığı en karlı pazarlama yöntemlerinden biri. Kelime olarak bakıldığında etkileyici pazarlama denilebilir. Etkileyici pazarlama aslında sosyal medya hesapları ve dijital kanalları etkin olarak kullanan fenomenlerle yapılan bir reklamcılık türüdür. Geri dönüşümü oldukça hızlıdır.

Günümüzde influencerların kitleleri etkileme ve yönlendirme gücü çok yüksek. Takipçiler onları sever, onların yaptıklarını yapmak ister, onların kullandığı ürünleri kullanmak isterler. Bu yüzden influencer marketing oldukça başarılı bir pazarlama yöntemidir. Reklama yapılan yatırımın geri dönüşümü çok yüksek olur.

FENOMENLERLE ETKİLİ REKLAM

Youtube’un en iyi influencerlarını barındıran Youtuber Durağı ile oluşturduğu influencer portföyüyle harika reklamlara imza atıyoruz.

FENOMENLERE AÇILAN KAPINIZ WEBTAKTİK

Türkiye'nin en tanınan
isimleriyle işbirliği

Webtaktik olarak dijital pazarlama için müşterilerimize sunduğumuz influencer marketing hizmeti ile çok başarılı reklam kampanyaları yürütüyoruz. Youtube’un en iyi influencerların ile çalışıyor ve harika reklamlara imza atıyoruz.

İnfluencer Marketing ile Etkili ve Hızlı Dönüşüm