Facebook Reklamları

FACEBOOK REKLAMLARI

Hedef kitlenize ulaşın, markanızı yükseltin.

Sosyal medya platformları hızla gelişim gösterirken, sosyal medyalar reklamcılığı da
tanıtım ve satış konusunda önemini her geçen gün arttırıyor. Gelişen sosyal medya platformlarının içinde en büyüğü tartışmasız Facebook. Yaklaşık 2 milyar aktif kullanıcısı ile Facebook’ta reklam vererek, düşük maliyetlerle yüksek geri dönüşüm almanız mümkün.

Facebook reklamları için ayarlanmış farkı seçenekler mevcut. Gönderileriniz öne çıkarılır, sayfa reklamı verilebilir, internet sitesi reklamı yapılabilir ya da eylem çağrısı düğmesi ile potansiyel müşteriler direkt olarak sizinle iletişime geçebilir. Bu düğmeyi opsiyonel şekilde kullanabiliriz. Örneğin alışveriş yapılabilir, internet sitenize yönlendirebilir, arama veya rezervasyon yapmak için gibi birçok şekilde kullanılabilir. Bu sayede hedef kitleye doğru zamanda doğru şekilde ulaşıldığı takdirde önemli geri dönüşümler yakalamak kaçınılmazdır. Tıpkı diğer dijital reklam modelleri gibi Facebook reklamları da, reklam yatırımın doğru ve etkin olması koşulunda hedefleri gerçekleştirme potansiyeli çok yüksektir.

BÜTÇENİZİ BOŞA HARCAMAYIN

Webtaktik profesyonel reklam yöneticisi ekibi ile bütçenizin etkin kullanılmasını sağlar.

BÜTÇENİZ SİZİN KONTROLÜNÜZDE

Facebook Reklamları
her bütçe için uygun

Facebook Reklamları ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödersiniz. Örneğin, sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Facebook reklamları ile kazanmaya hemen başlayın.