Webtaktik ile ilgili birkaç detay...

Webtaktik, konularında uzmanlaşmış kadrosu ile Google Partner Dijital Ajanstır. Sizi dijital dünyada istediğiniz yere taşıyabilecek veya rakipleriniz arasında daha iyi konumlara ulaşmanızı sağlayacak bir ekip ile çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımız, konularında sertifikaları olan, kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden, yeni çıkan teknoloji ve analizlere göre kendisini ve çalışmalarını sürekli geliştiren kişilerdir.

Webtaktik dijital ajans olarak, bilgi ve tecrübelerimiz ile sizleri dijital dünyada temsil etmekten mutluluk duyuyoruz. Gerek Google reklamları, gerek Facebook reklamları, gerekse İnstagram reklamlarında rakiplerinizin detaylı bir incelemesini yaptıktan sonra piyasa analizlerine göre hesabınızı optimize ediyor ve en uygun fiyatlarla en fazla dönüşümü elde etmenizi sağlıyoruz. Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin gibi Sosyal Medya mecralarında görünür olmanızı aynı zamanda reklamlar ile rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

İlk kez Webtaktik dijital ajans ile web sitesi yaptıracak olan iş ortaklarımıza SEO uyumlu, Responsive (Mobil Uyumluluk), kolay kullanım sağlayan, kullanıcı odaklı tasarımlar ve kodlamalar ile siteler oluşturuyor ve dijital dünya üzerinde yerlerini almalarını sağlıyoruz. Daha önceden web sitesine sahip iş ortaklarımızın sitelerini SEO uyumlu hale getiriyoruz ve organik konumlarını yükseltiyoruz. Bu işleri bizim sertifikalı uzman ekibimiz ve sizlerle birlikte yapıyoruz. Siz de Dijital Dünyada hak ettiğiniz bir siteye ve konuma ulaşmak için Web Taktik dijital ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Ekibimiz

Alanında uzmanlığını kanıtlamış ekip arkadaşlarımız ile dijital dünyada performansınızı artırıyoruz.

team-01
Recep ÖZGÜL

Web Koordinatörü

team-06
Volkan CİVE

Reklam Koordinatörü

team-12
Arda Ceyhan

Grafik Koordinatörü

team-03
Celal SARI

Sosyal Medya Uzmanı

İstanbullu Vip Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak dijital pazarlama kampanyalarımızda büyük katkılarınız için teşekkür ederiz.

Ünsal İstanbullu - CEO

Eğitim kurumlarımızın dijital varlıkları için uzun zamandır Webtaktik ile çalışıyoruz. Birlikte çok büyük işlere imza attık.

Behçet Karabulut - Kurucu

Firma olarak dijitalleşme sürecimizde web tasarım e-ticaret Google reklamları ve SEO danışmanlık hizmetlerinde Webtaktik ile çalışıyoruz. Tam bir dijital performans ajansı.

Serkan Salik - CEO

Web sayfalarımız ve dijital reklamlarımız webtaktik e emanet. İşlerinde uzman ekip.

Hasan Ali Keçelioğlu - CEO