Skip links

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Birkaç Detay…

WebtaktikDijital Ajans konularında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Sizi Dijital Dünya da istediğiniz yere  taşıyabilecek veya rakipleriniz arasında daha iyi konumlara ulaşmanızı sağlayacak bir ekip ile çalışmaktayız. Ekip Arkadaşlarımız, konularında sertifikaları olan, kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden, yeni çıkan teknoloji ve analizlere göre kendisini ve çalışmalarını sürekli geliştiren kişilerdir.

Web Taktik dijital ajans olarak, bilgi ve tecrübelerimiz ile sizleri dijital dünyada temsil etmekten mutluluk duyuyoruz. Gerek Google reklamları olsun gerekse Facebook reklamları, rakiplerinizin detaylı bir incelemesini yaptıktan sonra piyasa analizlerine göre hesabımızı optimize ediyor ve en uygun fiyatlarla en fazla dönüşümü elde etmenizi sağlıyoruz.  Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin gibi Sosyal Medya mecralarında görünür olmanızı aynı zamanda reklamlar ile rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

İlk kez webtaktik dijital ajans ile web sitesi yaptıracak olan iş ortaklarımıza SEO uyumlu, Responsive (Mobil Uyumluluk), kolay kullanım sağlayan, kullanıcı odaklı tasarımlar ve kodlamalar ile siteler oluşturuyor ve dijital dünya üzerinde yerlerini almalarını sağlıyoruz.  Daha önceden web sitesine sahip iş ortaklarımızın sitelerini SEO uyumlu hale getiriyoruz ve organik konumlarını yükseltiyoruz.

Bu işleri bizim sertifikalı uzman ekibimiz ve sizlerle birlikte yapıyoruz. Siz de Dijital Dünyada hak ettiğiniz bir siteye ve konuma ulaşmak için Web Taktik dijital ajans  iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

“Yaklaşık 2 yıl önce E-Ticaret sitesi kurulumu, Dijital Reklamlar ve SEO yönetimi ile ilgili çalışmalara başladık. Geçen 2 yıllık süreçte sitemiz Türkiye’de ilk 3 içerisine girdi. Reklamlardan aldığımız dönüşümlerin bu kadar iyi olacağını biz bile tahmin edememiştik. Konusuna hakim arkadaşlar her zaman ilgi ve alaka gösteriyorlar.”

Perpa Otomasyon
Perpa Otomasyon
Genel Müdür

“Kendileri ile kısa bir süre önce çalışmaya başladığımız webtaktik firmasında görevli arkadaşlar konularında gerçekten başarılılar. Şu an tüm konularda çalışmaya başladık. Hesap kurulumlarını yaptıkları titizlikle, bizim reklam ve sosyal medya yönetimini de yapacaklarına inancım tam. Teşekkürler”

Beyaz Kalem
Beyaz Kalem
Genel Müdür