Hakkımızda

Webtaktik ile ilgili birkaç detay...

Webtaktik, konularında uzmanlaşmış kadrosu ile Google Partner Dijital Ajanstır. Sizi dijital dünyada istediğiniz yere taşıyabilecek veya rakipleriniz arasında daha iyi konumlara ulaşmanızı sağlayacak bir ekip ile çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımız, konularında sertifikaları olan, kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden, yeni çıkan teknoloji ve analizlere göre kendisini ve çalışmalarını sürekli geliştiren kişilerdir.

Webtaktik dijital ajans olarak, bilgi ve tecrübelerimiz ile sizleri dijital dünyada temsil etmekten mutluluk duyuyoruz. Gerek Google reklamları, gerek Facebook reklamları, gerekse İnstagram reklamlarında rakiplerinizin detaylı bir incelemesini yaptıktan sonra piyasa analizlerine göre hesabınızı optimize ediyor ve en uygun fiyatlarla en fazla dönüşümü elde etmenizi sağlıyoruz. Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin gibi Sosyal Medya mecralarında görünür olmanızı aynı zamanda reklamlar ile rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

İlk kez Webtaktik dijital ajans ile web sitesi yaptıracak olan iş ortaklarımıza SEO uyumlu, Responsive (Mobil Uyumluluk), kolay kullanım sağlayan, kullanıcı odaklı tasarımlar ve kodlamalar ile siteler oluşturuyor ve dijital dünya üzerinde yerlerini almalarını sağlıyoruz. Daha önceden web sitesine sahip iş ortaklarımızın sitelerini SEO uyumlu hale getiriyoruz ve organik konumlarını yükseltiyoruz.Bu işleri bizim sertifikalı uzman ekibimiz ve sizlerle birlikte yapıyoruz. Siz de Dijital Dünyada hak ettiğiniz bir siteye ve konuma ulaşmak için Web Taktik dijital ajans iletişime geçebilirsiniz.

Google Partner ajans Webtaktik uzmanlığı ile hemen tanışın.

generic
generic
generic

İnternetteki tarfiğinizi arttırıyoruz

  • Size daha iyi ve kurumsal bir destek verebilmek için “Google Ads” sertifikalı birçok uzman ile hizmetinizdeyiz.
  • Sosyal Medya Yönetimi ile markalaşma sürecini hızlandırır ve markanıza ve işinize değer katarız.
  • İnternette adresiniz olmasını sağlamak için web sitenizi oluştururuz. Web sitenizi arama motoru optimizasyonu ile görünür hale getiririz.
  • Müşterilerle bağlantıda kalarak ölçülebilir reklamlar ile harcadığınız ücretin dönüşümünü karşılığını alırsınız.