İnstagram Reklamları

İNSTAGRAM REKLAMLARI

Sosyal medyanın yükselen yıldızı

İnstagram, Türkiye’de 39 milyon aktif kullanıcısı olan dev bir sosyal platformu. Hemen hemen herkesin günlük hayatında vakit geçirdiği bir mecra haline geldi. Buna bağlı olarak da bireysel kullanıcıların yanı sıra birçok marka, hızla büyüyen bu sektörde yer edinebilmek için harekete geçti. Sosyal medyanın yükselen yıldızı olan İnstagram tanıtım, marka bilinirliği hem de satış kanallarında potansiyeli yüksek bir pazar haline geldi.

İnstagram reklamları ile markanızı tanıtır, yeni müşteriler edilenebilirsiniz. Rakiplerinizi takip ve analiz edebilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizin satışını ciddi oranlarda yükseltebilirsiniz. Yeni işbirliği imkanları bulabilirsiniz. Fiziki mağazalarınızdan bağımsız kampanyalar yürütebilirsiniz. Fiziki mağazalara göre maliyetleri düşüktür. Ayrıca 24 saat açık bir mağazanız olarak düşünebilirsiniz. Coğrafi uzaklıklara bağlı olarak sorunlar ortadan kalkar. İhtiyaç anında müşterilerinizle anında iletişim kurabilirsiniz gibi listeyi uzatabiliriz.

İNSTAGRAM İLE MAKRANIZI PARLATIN

Webtaktik profesyonel reklam yöneticisi ekibi ile instagram reklamlarınızda rakiplerinize fark atın.

BÜTÇENİZ SİZİN KONTROLÜNÜZDE

İnstagram Reklamları ile
Sosyal Medyada yıldızınız parlasın

Webtaktik.com İnstagram reklamları yönetimi konusunda bu çalışmaları yürütürken hazırladığı rapor ve istatistikleri sizinle paylaşır ve markanızın sosyal medyada performansı hakkında sizi sürekli olarak bilgilendirir. Doğru koordinasyonu sağlayıp güncellemeler veya iyileştirmeler yapmak markanızın her zaman baskın kalmasını sağlar.

İnstagram reklamları ile rakiplerine fark atın.