Hizmetler

YÜKSELMEYE HAZIR OLUN

Webtaktik, değer kazandırır.

Markanızı değer katacak stratejiler belirliyor, hedefinizi doğrultusunda markanızı daha yüksek seviyelere taşıyacak taktiklere birlikte imza atıyoruz.

Google Reklamları

Google Reklamları her bütçe için ideal çözümler sunar. Aylık sınır belirleyebilir, reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Facebook Reklamları

Facebook, internette reklam vermenin en etkili yollarından biridir. Facebook reklamları ile doğru kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

İnstagram Reklamları

İnstagram reklamları ile işletmeniz, görselleri kullanarak bilinirliğini artırabilir ve müşteri portföyünü geliştirebilir.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları ile web siteniz üzerinden sattığınız ürünlere dair bilgileri müşterilerinize sunarak satışlarınız arttırın.

Youtube Reklamları

Dünyanın en büyük video platformunda en değerli kitlenizin dikkatini çekin ve markanız ve şirketinizin bilinirliğini arttırın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile markanız veya şirketinizin sosyal medya hesaplarının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ile web sitenizi arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Web Tasarımı

Dijital dönüşüm çağında hayal gücü ve teknoloji ile hazırlanan kullanıcı dostu web siteniz ile müşterilerinizin odağı olun.

Yazılım Hizmetleri

Güçlü yazılım kadromuz ile ihtiyacınız olan yazılımı firmanızla eş güdümlü çalışarak en doğru ve verimli şekilde hazırlıyoruz.