fbpx

Web Tasarım

Günümüzde internet kullanımının etkinliği artarken firmalar ve şahısların dijital imajları da önem konusu haline geliyor. Dijital imajın kalitesini belirleyen en önemli unsurların başında iyi tasarlanmış bir web sitesi gelir. Web tasarım, kişi veya kurumları internet ortamında temsil eden web sitesinin sıfırdan kurgulanıp hazırlanmasına yönelik profesyonel bir çalışmadır. Bu web siteleri bir nevi markaların veya kişilerin dijital ortamdaki yüzleri.

Web tasarım yaparken güncel kodlar (CSS, HTML vs.) kullanılır ve bunu tasarlayan kişilere webmaster denir. Webmasterın bilgisi ve kurgusuyla hazırlanan web sitesinin ne kadar profesyonel olacağı da webmasterın uzmanlığına bağlı.

Dünyanın yaşadığı pandemi koşullarıyla birlikte fiziksel mağazaların ziyaret edilme oranı azalıyor. Bu süreçte işini internete taşıyan firmalar kazançlı çıkıyor.

generic

Hali hazırda güncel rakamlara baktığımızda internette 1,71 milyar adet web sitesi var. Bu rakam yıllar içerisinde katlanarak artıyor. Her geçen yıl milyonlarcası dahil oluyor. Dijitalleşme yarışı söz konusu artık. En işlek caddelerde açılan fiziksel mağazaların satış hacimlerini geçen bir mağaza kurduğunuzu düşünün. Tamamen sanal ve dijital. Evet, mümkün ve hatta var. En işlek caddelerde bile ulaşamayacak kadar çok potansiyel müşteriler bu sanal mağazanızı günün her saati, hiç kapanmadan ziyaret ediyor. Ürünlerinizi inceliyor. İşte, işletmelerin dijitalleşme isteğinin hatta ihtiyacının da en belirgin sebebi tam olarak bu.

İyi bir web sitesi, firmasını tanıtmak isteyenler için, ürün veya hizmetlerini online olarak satmak isteyenler için, markasını tanıtmak ve bilinirliğini artırmak isteyenler için, potansiyel müşterilere ulaşmak için ürün ve hizmetlerini detaylı tanıtmak isteyenler için dijitalleşme yolu en iyi yöntemler arasında. Hatırlatmakta fayda var amatörce çalışmak marka itibarınıza zarar verebilir. Profesyonel işler ortaya koyabilmek için, bu işi yapan dijital sektöründe uzmanlaşmış firmamızla ve uzman ekibimizle web sitesi projelerinize talibiz. Webtaktik, firmanızın dijital dünyada hızla yükselmesine yardımcı olacak birçok taktiği de sizin hizmetinize sunmaktadır.

Profesyonel Web Tasarımı

Hızlı, estetik, kullanışlı web siteleri tasarlıyoruz.