fbpx

SEO Danışmanlığı

Günümüz internet teknolojilerinde tercih edilen en popüler arama motoru herkesin bildiği üzere Google’dır. Google, arama sonuçlarını listeleme işlemini belirlediği bazı kurallara ve verdiği değerlere göre yapmaktadır. Arama motorlarına uygun optimizasyon çalışmasına Search Engine Optimization(SEO) denir.

SEO tek seferlik bir işlem değildir. Sürekli güncel olmasını sağlamak gerekir. Devamlı olarak sitenizi optimize etmeniz gerekir. SEO bırakıldığında sitenin popülerliği giderek azalır. Bu nedenle sürekli yapılaması bir ihtiyaçtır. İyi bir SEO yapabilmek için çok fazla teknik işlem söz konusu olduğunda sizleri sıkmamak için yalın bir haliyle bahsedelim. Site içi/dışı SEO, Anahtar kelime çalışmaları, web site teknik kısmı ve kullanıcı dostu planlamalar olarak söz edebiliriz.

generic

SEO çalışmasının temel amacı elbette üst sıralarda listelenemebilmektir. Üst sıralarda listelenemebilmek neden bu kadar önemlidir? Çünkü üst sıralarda listelenmek, markanız için müşterilere ve rakiplere karşı prestij oluşturacaktır. Reklam maliyetlerinizi düşürür. Web sitenizin daha etkin ve daha verimli çalışmasını sağlar. Reklam ihtiyaçlarınızı azaltarak sitenize sürdürülebilir organik trafik sağlar. Ürün veya hizmetlerinizin satışını artırır. Markalaşmanızı hızlandırır, işlerinizi büyütmenizi sağlar. Bir sitenin temeli aslında SEO ile sağlamlaştırılır. SEO ne kadar etkili yapıldıysa sitenin temeli o kadar sağlam olur. SEO çalışması yapmadan dijital bir yatırım yapmak isterseniz, yatırımınızın emek, zaman ve para kaybettirmesi muhtemeldir. Çünkü bir sitenin ayakta durabilmesi hatta büyüyebilmesi için SEO mecburidir. Bunun sebebi de sitelerin tıklanma oranı ve ziyaretçilerine ihtiyaç duymasından dolayıdır. SEO bunları sağlar. Arka sayfalarda listelenen, arama sonuçlarından ziyaretçi çekemeyen, tıklanma sağlayamayan siteler işletmenize fayda sağlayamaz. Bunun için uzman bir SEO çalışması şarttır.

SEO çalışmasını işini gerçekten iyi yapan SEO uzmanlarının yapması gerekir. Çünkü eksik veya hatalı yapılan SEO rakiplerinizin arkasında bırakır. Belirlediğiniz hedefe ulaştıramaz. Çok kapsamlı süreçlerin devamlı olarak profesyonelce yönetilmesi gerekir. Webtaktik.com yıllardan beri müşterilerine en iyi ve en verimli SEO çalışmasını uzman kadrosuyla sunarak, bütçe dostu olmuştur. Yönettiğimiz her projeyi kendi projemiz gibi benimsiyoruz. Çalışmalarımızı yaparken hiçbir teknik metodu atlamadan, planlı, kaliteli ve etkin biçimde uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Arama sonuçlarında üstte çıkın.

Webtaktik uzman SEO ekibi ile web sayfanız üst sıralarda yer alsın.