fbpx

İnstagram Reklamları

İnstagram, Türkiye’de 39 milyon aktif kullanıcısı olan dev bir sosyal platformu. Hemen hemen herkesin günlük hayatında vakit geçirdiği bir mecra haline geldi. Buna bağlı olarak da bireysel kullanıcıların yanı sıra birçok marka, hızla büyüyen bu sektörde yer edinebilmek için harekete geçti. Sosyal medyanın yükselen yıldızı olan İnstagram tanıtım, marka bilinirliği hem de satış kanallarında potansiyeli yüksek bir pazar haline geldi.

İnstagram reklamları ile markanızı tanıtır, yeni müşteriler edilenebilirsiniz. Rakiplerinizi takip ve analiz edebilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizin satışını ciddi oranlarda yükseltebilirsiniz. Yeni işbirliği imkanları bulabilirsiniz. Fiziki mağazalarınızdan bağımsız kampanyalar yürütebilirsiniz. Fiziki mağazalara göre maliyetleri düşüktür. Ayrıca 24 saat açık bir mağazanız olarak düşünebilirsiniz. Coğrafi uzaklıklara bağlı olarak sorunlar ortadan kalkar. İhtiyaç anında müşterilerinizle anında iletişim kurabilirsiniz gibi listeyi uzatabiliriz.

generic
Sosyal medya platformlarında Facebook’tan sonra en çok kullanılan sosyal ağ olan Instagram’dan yapacağınız paylaşımlar ile markanızın değerini artırabilirsiniz. Dünya genelinde yapılan analizlere göre 1 milyardan fazla Instagram’a kullanıcı bulunmaktadır. Bu rakam dijital pazarda hiç küçümsenmeyecek bir rakama hitap etmektedir.  Instagram reklam çalışmasında ise hem küçük firmalara hemde büyük firmalara büyük fırsatlar sunmaktadır.

Uzman ve tecrübeli kadrosuyla instagram reklamları alanında hizmet veren firmamız, sizlerin tanıtım ve satış konusunda ekonomik olarak hem profesyonel hem de zamanınızı harcamadan belirlediğiniz hedeflere ulaştırmak için firmanızın gerçek potansiyelini açığa çıkarmaktadır.

Uygun görseller, etiketler ile paylaşımlar instagram reklamlarında büyük önem taşır. Görsellerin tasarımı ve mimarisi profesyonel ekibimiz tarafından markanızı en iyi temsil edecek şekilde hazırlanır.

Sosyal Medyanın Parlayan Yıldızı

İnstagram reklamları ile sosyal medyada yıldızınız parlasın.