fbpx

İnfluencer Marketing

İnfluencer marketing dijital pazarlamanın barındırdığı en karlı pazarlama yöntemlerinden biri. Kelime olarak bakıldığında etkileyici pazarlama denilebilir. Etkileyici pazarlama aslında sosyal medya hesapları ve dijital kanalları etkin olarak kullanan fenomenlerle yapılan bir reklamcılık türüdür. Geri dönüşümü oldukça hızlıdır.

Günümüzde influencerların kitleleri etkileme ve yönlendirme gücü çok yüksek. Takipçiler onları sever, onların yaptıklarını yapmak ister, onların kullandığı ürünleri kullanmak isterler. Bu yüzden influencer marketing oldukça başarılı bir pazarlama yöntemidir. Reklama yapılan yatırımın geri dönüşümü çok yüksek olur.

generic
Dijital pazarlama yöntemleri içinde önemli bir yere sahip olan İnfluencer reklamcılık firmalar için çok büyük bir avantaj. Marka bilinirliğini anında artırmak isteyenler için, satış hacmini kısa sürede artırmak isteyenler için, markasına olan güven duygusunu artırmak isteyenler için harika bir fırsat. Bununla beraber reklam yatırımının geri dönüşü diğer dijital pazarlama araçlarına göre daha kısa ve hızlı. Influencer Marketing, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube gibi sosyal medya mecralarını kapsayan çok geniş bir yelpazeye sahip. Doğru mecranın seçilmesi ve gerçek fenomenlerle çalışarak etkili reklamlar yapmak oldukça karlı bir deneyim. Gelin bu yolculukta beraber olalım. Bize ulaşın, sektörünüz ve markanıza en uygun değerde influencerlar ile iletişime geçerek Influencer Marketing sürecinizi yürütelim.
Webtaktik olarak dijital pazarlama için müşterilerimize sunduğumuz influencer marketing hizmeti ile çok başarılı reklam kampanyaları yürütüyoruz. Youtube’un en iyi influencerların ile çalışıyor ve harika reklamlara imza atıyoruz.

Fenomenlerle İşbirliği

Youtube’un en iyi influencerlarını barındıran Youtuber Durağı ile oluşturduğu influencer portföyüyle harika reklamlara imza atıyoruz.