fbpx

Facebook Reklamları

Sosyal medya platformları hızla gelişim gösterirken, sosyal medyalar reklamcılığı da tanıtım ve satış konusunda önemini her geçen gün arttırıyor. Gelişen sosyal medya platformlarının içinde en büyüğü tartışmasız Facebook. Yaklaşık 2 milyar aktif kullanıcısı ile Facebook’ta reklam vererek, düşük maliyetlerle yüksek geri dönüşüm almanız mümkün.

Facebook reklamları için ayarlanmış farkı seçenekler mevcut. Gönderileriniz öne çıkarılır, sayfa reklamı verilebilir, internet sitesi reklamı yapılabilir ya da eylem çağrısı düğmesi ile potansiyel müşteriler direkt olarak sizinle iletişime geçebilir. Bu düğmeyi opsiyonel şekilde kullanabiliriz. Örneğin alışveriş yapılabilir, internet sitenize yönlendirebilir, arama veya rezervasyon yapmak için gibi birçok şekilde kullanılabilir. Bu sayede hedef kitleye doğru zamanda doğru şekilde ulaşıldığı takdirde önemli geri dönüşümler yakalamak kaçınılmazdır.

Tıpkı diğer dijital reklam modelleri gibi Facebook reklamları da, reklam yatırımın doğru ve etkin olması koşulunda hedefleri gerçekleştirme potansiyeli çok yüksektir.

generic

Hedef kitlenize ulaşın, markanızı yükseltin.

Facebook Reklamları her bütçe için uygun çözümler sunuyor.