fbpx

1 – Neden Google reklamları?

Google Reklamları ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödersiniz. Örneğin, sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Google Arama Ağı’nda sorularına cevap arayan, YouTube’da video izleyen, Google Play’de uygulama keşfeden ve diğer birçok platformda çeşitli işlemler yapan kullanıcılar ile Google reklamları sayesinde bağlantı kurabilirsiniz. Müşterilerinizin reklamlarınızı nerelerde görebileceğini belirleyebilirsiniz.

Google reklamları, Makine öğrenimi teknolojisi ile Google’ın Arama, Görüntülü Reklam ve Haritalar ağlarında istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlar.

Google kitle Yönetimi ile Google Reklamlarını en alakalı hedef kitlelere göre ayarlayabilirsiniz. Reklamlarınızı tam istediğiniz kullanıcıları hedefleyecek şekilde optimize edebilirsiniz. Yaş, cinsiyet, konum, kullandıkları cihaz, alışveriş alışkanlıkları gibi birçok hedef kitleyi seçerek reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Tartışmasız Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google’ın sunduğu birçok hizmetten yararlanarak çok çeşitli raporlar oluşturabilir ve yapacağınız analizler ile satışlarınızı katlayabilir, markanızı potansiyel müşterilerinize tanıtabilirsiniz.